• 1 yan Ardıç Uyumlu Cisco Anahtarı Tx1310/FP Rx1550nm 155 M SFP Optik Modül 40 km BIDI Optik alıcı-verici
  • 1 yan Ardıç Uyumlu Cisco Anahtarı Tx1310/FP Rx1550nm 155 M SFP Optik Modül 40 km BIDI Optik alıcı-verici

1 yan Ardıç Uyumlu Cisco Anahtarı Tx1310/FP Rx1550nm 155 M SFP Optik Modül 40 km BIDI Optik alıcı-verici

Stokta var
SKU w23608
  • ₺164.28


1 Yan 1310/1550nm 155 M SFP Modülleri 40 km
ÜRÜN ÖZELLIKLERI
l kadar 155 Mb/s veri bağlantıları
l FP lazer verici ve PIN fotoğraf-dedektörü
l üzerinde 40 km kadar 9/125 & mikro; m SMF
l Sıcak-takılabilir SFP ayak izi
l Dubleks LC/UPC tipi takılabilir optik arayüz
l Düşük güç dağılımı
l Metal muhafaza, alt EMI için
l RoHS uyumlu ve kurşunsuz
l Tek + 3.3 V güç kaynağı
SFF-8472 ile Uyumlu l
l Durumda çalışma sıcaklığı
ticari: 0 ° c ile + 70 ° C
genişletilmiş:-10 ° C ila + 80 ° C
endüstriyel:-40 ° C ila + 85 ° C
UYGULAMALAR
l Anahtarı için Anahtarı Arayüzü
l Hızlı Ethernet
l Anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları
l Yönlendirici/Sunucu Arayüzü
l Diğer Optik Bağlantılar
küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA). dört bölümler alıcı-verici oluşur: LD sürücü, sınırlayıcı amplifikatör, the 1310nm FP lazer ve PIN fotoğraf-dedektörü. modül veri bağlantı içinde 40 KM kadar 9/125um tek modlu fiber.
optik çıkışı ile devre dışı bırakılabilir Tx TTL mantık yüksek düzey girişi Devre Dışı. Tx lazer Arıza bozulması olduğunu belirtmek için sağlanmıştır. sinyal kaybı (LOS) çıkış olduğunu belirtmek için sağlanan alıcının bir giriş optik sinyal kaybı veya bağlantı durumu ile ortağı.
zaman sipariş, bırakın lütfen mesaj uyumlu anahtarı markalar.
varsayılan hiçbir şifreleme cihazlar ile uyumlu, (Huawei, Cisco, H3C, ve diğer şifreleme cihazı, bir mesaj bırakın veya müşteri hizmetleri ile irtibata lütfen)
zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardır
resim sadece referans için. ürün açıklaması olarak aynı gerekir. karıştı iseniz. hizmet irtibata geçiniz.
Nakliye hakkında 1. SEVKIYAT SÜRESI HAZıRLAYıN: tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. acil eğer, lütfen bize ulaşın. 2. FATURA HAKKıNDA ödeme için kaynağı gerekiyorsa resmi faturaları sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari fatura temin edebilir 3. VERGI HAKKıNDA hiçbir özel mesaj varsa, biz gerçek ilan edecek malların değeri, Biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın. UYARı: 1. üzgünüm biz için desteklemez P. O. Kutuları adresi, doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman. 2. Bazen parsel size gerekli almak için yerel postane gidin. lütfen sizin takip numarası almak ve zamanında parsel almak için kişisel KIMLIK, bize aksi parsel geri gönderilecektir.
İade ve değişim
1. SIPARIŞ IPTALI
siparişinizi iptal edebilir her zaman sipariş önce bize tarafından comfirmed olduğunu. bu düzenlenmiş kez üretim, biz sipariş iptali veya değişim kabul edemez.
geribildirim 1. bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın. pozitif (5 yıldız) bizim için çok önemlidir, bize geribildirim bırakın önce iki kere düşünmek lütfen. 2. ürünlerimizden memnun yoksa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. biz sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. (XYT-TECH) Sharetop sergi planı: Booth No.23E02. Nisan 24-27,2018 Expocentre, Moskova

  • Model Numarası: XYT-XXX-XX
  • Product Name: Fiber Optic Transceiver
  • Tranmission Rate: 155Mb/s
  • Wavelength: 1310Tx/1550Rx
  • Mode: single Mode
  • Fiber Type: single fiber ,WDM ,BIDI
  • Packaging Type: SFP
  • Tranmission Distance: 40km
  • With DDM: YES
  • Connector: LC
  • Key words: SM FP optic transceiver

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 23cm x 18cm x 2cm (9.06in x 7.09in x 0.79in)

İlgili ürünler

KING-26 MINI El optik güç ölçer + lazer kaynağı 10 KM VFL Görsel Hata Bulucu

KING-26 MINI El optik güç ölçer + lazer kaynağı 10 KM VFL Görsel Hata Bulucu

  • ₺328.56

Yüksek Kaliteli Metal Kasa Çöp Kutusu ile FC-6S Fiber Cleaver Fiber Optik Cleaver

özellikleri: • yaklaşık 36,000 böler sağlar • kompakt boyutu ve hafif • yüksek Doğruluk Yarıcı • 250um Kaplama veya 900um Elyaf Tampon • Tek modlu veya Çok Modlu Kullanımı • 12 Pozisyon Döner ve Tekrarlanabilir Silecekleri ürün Özellikleri: METAL GÖVDE malzeme kesme açısı: 0.5 kesme uzunluğu: 0.9mm lif 10-16mm;

  • ₺110.72
  • ₺116.53

455888-001 10Gb LR SFP+ 21CFR(J) CLASS1 SPS:456097-001 E173874

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺848.78

6 kalibre dalga boyları optik fiber güç ölçer KPM-35 FTTH fiber kablo test aracı 800 ~ 1700nm-70 + 3dBm/-50 ~ + 26dBm

uyarı: ürün iki farklı ölçüm aralığı, ihtiyacınız hangisini söyle lütfen? A:-70dBm ~ + 10dBm C:-50dBm ~ + 26dBm The KPM-35 Güç Ölçer derece doğru güç ölçümleri sağlar, yanı sıra referans değeri ayarı yetenekleri. dahası, bu kullanışlı birim nulling hiçbir ofset gerektirir, ve 55 saat güç özerklik sunuyor, güvenilir için, uzun ömürlü performans alanında. özellikler: dalga

  • ₺320.35
  • ₺355.94

2 Fiber ve 4 UTP Limanlar Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Anahtarı, 4 RJ45 + 2 Fiber 4 RJ45 + 2 (1*9) liman, tek modu tek fiber 20 km ile

2 Fiber ve 4 UTP Limanlar Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Anahtarı hızlı Ayrıntılar menşe yeri: Guangdong, çin (Anakara) marka Adı: JYTTEK Model Numarası: JYT-DS824 ürün: Fiber Medya Dönüştürücü veri Hızı FX: 100Base-SX/LX veri Hızı TX: 10/100Base-T lif Tipi: tek modlu (SM) Fiber/UTP Portları: 2/4 mesafe: 20 km güç

  • ₺268.27

INNO IFS-09 ifs-9 ifs9 Optik Fiber Fusion Splicer fiber Optik basınç plakası Optik fiber fikstür

INNO IFS-09 ifs-9 ifs9 Optik Fiber Fusion Splicer fiber Optik basınç plakası Optik fiber fikstür

  • ₺465.46

ZTE ZXCTN 6200 optik transmisyon ekipmanları özel teklif gümrükleme

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺5 110.42

2 Adet/grup WDM Modülü 1310/1550nm Filtre Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer

FWDM T1550 R1310/1490 detaylı açıklama özellikler uygulamalar • geniş Dalgaboyu Aralığı • Sistem Izleme • düşük Ekleme Kaybı • WDM sistemi • yüksek Kanal Izolasyonu • Vericiler ve Fiber • yüksek stabilite ve güvenilirlik • Fiber optik amplifikatör • fiberoptik lnstruments performans Özellikleri parametre T1550 R1310 & 1490 geçişli

  • ₺306.60

Fiber Dallanma Cihazı 1x8 Kutu Kaset Kart Takmadan PLC Splitter Modülü SC Bağlayıcı Fiber Optik PLC Fiber Aracı

Fiber Dallanma Cihazı 1x8 Kutu Kaset Kart Takmadan PLC Splitter Modülü SC Bağlayıcı Fiber Optik PLC Fiber Aracı özellikler düşük ekleme kaybı ve düşük PDL yüksek kanal sayar olağanüstü güvenilirlik ve istikrar geniş çalışma dalgaboyu uygulamalar FTTX Sistemleri LAN, WAN ve metro ağları Analog/Dijital pasif optik ağlar CATV ağlar diğer fiber optik

  • ₺82.14

50 S 60 S 80 S fiber füzyon splayser elektrot bar

ürün resmi: bu elektrot çubuk kaynak makinesinin aşağıdaki modeli için uygundur: 50 S 60 S 80 S olmayan kaynak makinesinin kullanıcılar yukarıdaki modeli sipariş yok, satın şekilde değil yanlış! dikkat kullanımı: kullanmayı deneyin ve kaynak makinesi kuru ve havalandırılan bir ortamda korumak. hatırlatma nedeniyle nispeten yüksek malların değeri beyan. bir hafta sonra. lojistik

  • ₺54.76

ZTE ZXHN F600 GPON optik ağ ONU, 4 ethernet portu ile, ses olmadan pot, FTTH modu için geçerli, sürüm 3

ZTE ZXHN F600 GPON optik ağ ONU, 4 ethernet portu ile, ses olmadan pot, FTTH modu için geçerli, sürüm 3

  • ₺191.66

Düşük fiyat! cisco ile uyumlu Dört kanallı 40G OM3 QSFP + 850nm 100 m Alıcı-verici, 40G QSFP + SR4 DDM OM3 100 m optik Modülü

40G QSFP + SR4 DDM OM3 100 m optik Modülü 100% Bdt . co cimpatible anahtar Özellikleri yüksek Kanal Kapasitesi: modül başına 40 Gbps kanal başına 11.1 Gbps kadar Veri hızı maksimum bağlantı uzunluğu 100 m om3 modlu fiber üzerinde linkler veya OM4 modlu fiber üzerinde 150 m linkler yüksek Güvenilirlik 850nm VCSEL teknolojisi elektrikle

  • ₺411.30
  • ₺457.03